Залишити запит

Ранній розвиток

   Потреба в пізнанні нового і цікавого, невідомого і захоплюючого природно для людини, а особливо у дітей вона проявляється у досить ранньому віці. Малюки, як велика м'яка губка, вбирають всю інформацію, яка надходить до них, кожен день пізнають щось нове, йдуть слідом за своїми почуттями і бажаннями, по-своєму відкривають для себе цей світ. Величезна роль у цьому процесі належить нам, батькам.

   Усі знають, що навчитися ніколи не пізно. А от коли ж починати? Чекати, коли дитина почне ходити, заговорить, почне ставати самостійною? З кожним днем, ви втрачаєте найважливіші моменти в розвитку малюка. Фахівці з раннього розвитку рекомендують починати займатися з дітьми якомога раніше, а вік до року - це час, коли діти максимально вбирають в себе знання та закладають фундамент свого подальшого розвитку. Адже на становлення розвинутої особистості йдуть багато років, а то й десятиліття. Тому це потрібно починати з самого раннього дитинства. Слід пам’ятати, що ранній розвиток – це фундамент майбутнього Вашої дитини. Так, це не так просто, як здається. Адже все починається з Вашого бажання і прагнення давати все найкраще своєму малюкові. Це вимагає додаткових зусиль, вашої уваги, пошуку можливостей, тимчасових і фінансових витрат. Необхідно враховувати ще одну особливість. Якщо Ви почали займатися з дитиною, то такі заняття повинні бути систематичними, в іншому випадку все дуже швидко забудеться, і докладені зусилля підуть нанівець. Підкреслимо, що не варто очікувати від вашого малюка миттєвих успіхів у навчанні і розвитку, це тривалий і завзятий процес, і повірте, він обов'язково принесе бажаний результат, ваша увага повернеться сторицею. До того ж, ранній розвиток не спрямований тільки на розвиток інтелекту. Саме слово «розвиток» говорить про те, що дитина розвивається всебічно. Розвиток має бути всебічним і комплексним. Найважливіше завдання, яке ми ставимо перед собою - це прищепити дитині любов до процесу пізнання. Саме тому ми пропонуємо програми, в яких намагаємося приділити увагу всім особистісним, творчим і інтелектуальним і фізичними здібностям наших маленьких відвідувачів. Ми виховуємо у Ваших дітях бажання вчитися, прагнути пізнати нове, щоб надалі вони змогли успішно навчатися у школі.

   Головні герої нашого центру - діти. Навколо них ми створюємо турботливу, теплу атмосферу, повну нового, цікавого і захоплюючого. Ми розробили спеціальний курс всебічного розвитку дитини, він відповідає всім віковим і психологічним особливостям дитини. Програма раннього розвитку складається з п'яти ступенів навчання, кожна з яких відповідає періоду розвитку дитини, враховує її потреби, спрямовані на розвиток всебічної та цілісної особистості дитини. Ми не готуємо з дитини генія, ми допомагаємо йому повноцінно пізнавати світ, наповнюємо його новими знаннями, відчуттями і емоціями, які роблять його життя більш захоплюючим і веселішим. Що найцікавіше для малюків? Гра!!! Саме через гру дитина пізнає світ, отримує нові знання, виробляє вміння. У грі легко привернути увагу дитини, зацікавити. Саме так, в ігровій формі і проходять в "Маленькому Королівстві" заняття з дітьми. Всі заняття проводяться в спеціальних вікових групах, у кількості 5 дітей. До віку 3 -х років, на заняттях обов'язкова присутність близької дитині людини ( мами, тата ...), це забезпечить більш комфортні умови у розвиваючому процесі. Тривалість заняття складає 60 хвилин. Групи поділяються на вікові категорії: 

 

     Від 6 місяців до 1 року. Цей віковий період характеризується швидкими темпами сенсорно-моторного розвитку дитини: інтенсивно розвивається мозок. Відбувається розвиток аналізаторів, що сприяє розвитку орієнтації дитини в навколишньому середовищі. На цьому етапі формуються перші прості результативні дії з предметами, активізується пізнавальна діяльність дитини. Програма для діток віком від 6 місяців містить у собі розвиток зорових, слухових, тактильних відчуттів, формування сприйняття, концентрацію уваги, розвиток дрібної моторики. На наших заняттях Ви зможете цікаво провести час з крихіткою в колі своїх однодумців.

 

 

Основні завдання:

• розвивати рухові навички: моторику тіла; координацію рухів дитини;

• навчати відповідного емоційного реагування у відповідь на спілкування;

• підтримувати контакт з дорослим на ігровому та емоційному рівнях;

• формувати здатність повторювати інтонацію мовлення дорослого;

• розвивати відчуття слуху, виявляти інтерес до предметів, що по-різному звучать;

• здійснювати танцювальні рухи під веселу музику;

• стимулювати пізнавальну активність: розглядати книжки, запам'ятовувати і виконувати прості дії під слова віршів, лічилок, пісень;

• досліджувати іграшки;

• складати за допомогою дорослого просту пірамідку, реагувати на тактильні відчуття.

 

 

     Від 1 року до 2 років. У цьому віці у дітей формуються основні моделі поводження, які вони будуть використовувати в подальшому. Програма спрямована на розвиток мови, навчання дитини навичкам спілкування, інтелектуальної діяльності і самостійності. Ви виступаєте в ролі активного учасника розвиваючого процесу, адже Ваша дитина дуже потребує підтримки та уваги.

 

Заняття включають в себе:

• розвиток дрібної моторики, мови, уваги, пам'яті;

• розвиток соціальних навичок: діти вчаться вітатися, дякувати, прибирати іграшки після гри, і т.д;

• рухливі ігри, розвиток сенсорики, гімнастика під веселі пісеньки;

• творчий розвиток: музичні ігри з іграшками;

• малювання, ліплення, аплікація.

 

   Діти від 2 до 3-х років. Це період подальшого дорослішання Ваших дітей. Вони стали старшими, розумнішими, виросла культура мови і рівень інтелекту. Це період цікавих "чомучок", яких цікавить абсолютно все довкола. У цьому віці дитина усвідомлює себе як особистість, відбувається інтенсивний розвиток мови, поповнення словникового запасу. Наше завдання - зберегти їх цікавість, формувати самостійність, рішучість, силу волі для вирішення своїх потреб. Діти, що володіють такими якостями, більш успішні в навчанні і завжди готові до вирішення нових завдань. Для підтримки гармонійної атмосфери навчального процесу, ваша присутність на заняттях все ще необхідна!

На заняттях відбувається:

• розвиток логіки, пам'яті та уваги, знаходження причинно-наслідкових зв'язків;

• подальший розвиток культури мови, основ спілкування, розвиток комунікативної сфери дітей;

• перше знайомство з буквами і цифрами;

• розвиток творчості: ліплення, малювання, аплікація;

• використання рухливих ігор;

• вивчення навколишнього світу, природи і тварин .

 

   Діти від 3 до 4 -х років. Наступний рівень на шляху розвитку вашої дитини. На цьому етапі дорослішання малюк починає будувати свою незалежність, стає більш впевненим і самостійним. Він все більше наполягає на ухваленні власних рішень, проявляє більше сміливості у виборі своїх дій, відбувається перша проба самовираження. Тут важливо підтримати унікальну особистість дитини, допомогти йому у прояві своїх почуттів та емоцій.

Основні моменти курсу:

• відбувається подальший розвиток мовлення, мислення і логіки, а також пам'яті та уваги;

• розвиток основ спілкування, комунікативної сфери;

• відбувається знайомство зі складами і основами математики;

• розвиток творчості: ліплення, малювання, аплікація;

• використання рухливих ігор, веселих перерв;

• подальше вивчення навколишнього світу, природи і тварин .

 

Розвивальні заняття нашого центру не зосереджуються лише на одній методиці, якою б ефективною вона не була. Для кращого ефекту ми підбираємо найкраще з різних навчальних програм, створюючи максимально доступні та результативні розвиваючі заняття.

 

Завдяки тому, що в нашому Центрі заняття проходять в міні-групах, кожному малюку приділяється стільки часу, скільки необхідно. Декількох занять на тиждень цілком достатньо, щоб дитина активно розвивалася, отримуючи цінні знання та проводячи час з користю.

 

Структура занять для всіх вікових категорій:

 

• Перша частина – привітальна.

• Друга частина – інтелектуальна.

 

   Включають в себе ознайомлення з новою темою та її широке вивчення. Діткам пропонуються різні види діяльності: робота з картками Домана, посібниками Монтессорі, Кьюзенера, Дьєниша, Нікітіна, навчання за допомогою кубиків Зайцева і це далеко не весь перелік. Ми впроваджуємо ігри на логіку, спрямовані на розвиток основних розумових операцій - пам'яті, уваги, здатності аналізувати, узагальнювати, виявляти закономірності.

 

 • Третя частина - творча.

 

 

   Ми виготовляємо саморобку, відповідну тематиці заняття. Це може бути малювання (пальчиковими фарбами, гуашшю, олівцями, крейдою, свічкою), аплікація (з паперу, картону, тканини, ниток, засушених листків або круп), ліплення (з глини, тіста, пластиліну) або конструювання (з дерев'яних блоків, циліндрів, сірників, лічильних паличок, сірникових коробок, кришок, шишок). СВОЮ РОБОТУ малюк забирає додому.

   Про це, знають всі, але все-таки повторюся. Захоплюйтеся досягненнями своєї дитини, не викидайте його «каляки - маляки» в сміттєву корзину, а вішайте на стінку, можна в рамочку. Не соромтеся це демонструвати оточуючим. Вловлюючи захоплені погляди оточуючих, дитина вчиться пишатися своїми успіхами, її самооцінка підвищується, а особистість, впевнена в собі, навіть неприємності в майбутньому буде сприймати по-іншому. І це ще один великий плюс «раннього» розвитку.

   Всі частини уроку нерозривно пов'язані між собою, їх елементи чергуються для досягнення найбільшої концентрації уваги малюків. Після кожної інтелектуальної вправи дітки із задоволенням рухаються під ритм веселих пісеньок. Кожен наступний курс продовжує попередній. Тому уроки складається із кількох частин, щоб малюки не нудьгували та не втрачали зацікавленості у навчальному процесі, який у центрі розвитку дитини «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» більше нагадує веселу та захоплюючу гру.

Навчаємось і ростемо разом

 Тривалість занять 50 хв.

 

 

 

Для запису:

Зателефонуйте нам: тел. +38 063 -117 -17 -95, +38 097 424 84 54;

завітайте за адресою: м.Львів,вул.Кульпарківська, 99 Б

чи просто заповніть форму нижче.

 

 

Записатись на пробне заняття