Залишити запит

Дитячий садочок повного дня

МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО»- НАЙКРАЩИЙ САДОЧОК ДЛЯ НАЙКРАЩИХ ДІТОЧОК

м. Львів, вул. Моршинська,12, вул. Кульпарківська, 99Б, вул. Ак. Рудницького, 7А

 

ЗАПРОШУЄМО ДІТОЧОК ВІД 2 ДО 5 РОКІВ ВІДВІДУВАТИ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК \\\"МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО\\\" 

ВІДКРИТИЙ НАБІР В ГРУПИ!

 

 

З нами на Вашу дитину чекає захоплюючий світ дитинства, де вона зможе швидко адаптуватися до колективу, проявити і розкрити свої таланти.

 

Маючи досвід роботи з дітьми ми переконані в тому, що кожна дитина унікальна і неповторна. 

Ми допоможемо Вам виховати вільну, гармонійну, упевнену в собі особистість, яка зуміє самостійно приймати рішення, поважаючи при цьому як саму себе, так і оточуючих людей. Навчиться нестандартно мислити, розкриє свій потенціал і обов\\\'язково знайде своє місце в житті.

 

Кожен день, проведений у нашому дитячому садочку - буде джерелом радості, комфорту і безмежних можливостей творчої реалізації та потенціалу Вашої дитинки!

 

Приходить час, коли батьки постають перед вибором дитячого садочка. Адже, соціальна адаптація важлива для кожної дитини. Дитячий садочок допомагає дітям знайомитися та взаємодіяти з навколишнім світом поза межами своєї домівки. Саме тому, до вибору дитячого садка слід підходити усвідомлено та відповідально. Якісний підхід надає можливість проявитись талантам Вашої дитини, формує характер та навчає азів спілкування з однолітками.

 

Усі ми хочемо, щоб наш малюк був оточений любов\\\'ю і турботою, навіть тоді, коли нас немає поруч.

 

Найкращою альтернативою є дитячий садочок, створений з урахуванням всіх особливостей, для якісного перебування дитинки, де знаходять індивідуальний підхід, щоб розкрити в ній особистість та створюють комфортну і затишну атмосферу.

 

Враховуючи побажання батьків, ми створили дитячий садочок, максимально наближений до того, щоб задовільнити вимоги батьків та потреби дітей. Саме тому, докладемо усіх зусиль для комплексного та всебічного розвитку кожної дитини, оточеної родинною турботою та забезпеченої домашнім харчуванням.

 

 Ми із задоволенням візьмемо на себе ВСЕСТОРОННІЙ розвиток дитини, а також заповнимо її дозвілля, доки ви перебуваєте на роботі або займаєтеся своїми справами.

 

 

\"\\"smile\\"\" ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Приватний дитячий садочок «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» один з найкращих приватних дитячих садків. Ми займаємося всебічним розвитком дітей. З Вашою дитиною будуть займатися найкращі кваліфіковані фахівці - вихователі, психологи, музичні працівники, з відповідною освітою та досвідом роботи. Вихователі, які не лише знайдуть підхід до кожної дитини, але і зможуть уміло донести інформацію до кожного малюка і побудувати довірчі відносини з батьками.

Наш успіх багато в чому визначається професіоналізмом нашої команди. У колективі працюють педагоги вузького профілю, які вивчають з дітьми англійську мову, хореографію і розвивають творчі таланти.

Кожна група дитячого садка «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО», для комфортного перебування розрахована на невелику чисельність - 12 діточок, що дозволяє вихователям знайти індивідуальний підхід до кожного вихованця.

\"\\"smile\\"\" ХАРЧУВАННЯ

Ми пропонуємо п\\\'ятиразове  повноцінне та збалансоване харчування. У щоденному раціоні супи, м\\\'ясо, риба, овочі, фрукти, молочні продукти, домашня випічка, десерти. Приготування страв здійснюється на нашій кухні, виключно із якiсних, натуральних та свіжих продуктів.

\"\\"smile\\"\" ОБЛАДНАННЯ

Дитячий садок «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» забезпечений усім необхідним для всебічного розвитку та комфортного перебування Вашоi дитини.

 • Для цього обладанi просторi ігрові зони, теплі групові кімнати, спальня, матеріали та посібники для дитячої творчості, безліч яскравих розвиваючих іграшок;
 • Просторі приміщення регулярно провітрюються і проходять детальну очистку від вірусів та бактерій;
 • Велику увагу ми приділили оздоровленню і фізичному розвитку дітей. Прогулянки на свіжому повітрі проводяться на ВЛАСНОМУ дитячому майданчику.;
 • Для дітей і їх батьків ми організовуємо тематичні свята та звітні виступи.

\"\\"smile\\"\" ЗДОРОВ\\\'Я ТА БЕЗПЕКА

Дитячий садок «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» забезпечує безпечне перебування кожного малюка. Ми не забуваємо про жодну дрібницю, яка є необхідною для надійної системи безпеки :

 • Просторі приміщення регулярно провітрюються і проходять детальну очистку від вірусів та бактерій;
 • Велику увагу ми приділили оздоровленню і фізичному розвитку дітей. Прогулянки на свіжому повітрі проводяться на дитячому майданчику;
 • Вихователі та нянечки мають медичну книжку і проходять регулярний огляд у фахівців;
 • Медичний працівник, щоранку проводить огляд дітей і не допускає до відвідування діток, які мають ознаки вірусних захворювань;
 • Меблі адаптовані для маленьких вихованців;
 • Усі розетки ізольовані і перебувають поза межами доступності дітей.

Наше приміщення обладнане:

 • Системою відеоспостереження в усіх кімнатах;
 • Протипожежною та охоронною сигналізацією;
 • Запасним виходом;
 • Дезінфікаторами повітря.

У Вас не буде підстав хвилюватись за свого малюка.

 

У приватному дитячому садку «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» зробимо все від нас залежне, щоб ваш малюк відчував себе комфортно в оточенні добрих, розумних вихователів та педагогів, які люблять свою справу і дітей.

Адміністрація садочка бажає підтримувати дружні відносини з кожним з батьків. Ми відкриті до здорових взаємовідносин з батьками, із задоволенням врахуємо Ваші побажання і рекомендації.

Допоможемо всебічному гармонійному розвитку Вашої дитини, адже найдорожче, що у нас є - це  наші діти .

 

Приходьте! З нами вам, батькам, буде спокійно, а дітям цікаво!

 

\"\\"wink\\"\" УМОВИ ПРИЙОМУ

У ДИТЯЧИЙ САДОЧОК ПРИЙМАЮТЬСЯ ДІТОЧКИ ВІД 2 ДО 5 РОКІВ 

Для прийому необхідно надати :

 • свідоцтво про народження
 • медичну карту.

Також вам необхідно буде написати заяву, укласти договір і заповнити анкету.

У садок необхідно принести для дитини: змінне взуття і одяг, одяг для спортивних занять, чешки, гребінець, можна принести улюблену іграшку.
При зарахуванні оплачується перший і останній місяці перебування дитини в садочку . БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙНИХ ТА ІНШИХ ВНЕСКІВ.

 

Про наявність місць в групі вашого віку, умови прийому, відвідування, вартість перебування

телефонуйте нам за тел.: +38 063-117-17-95, +38 097-424-84-54;

 

 

ДЛЯ ЗАПИСУ заповніть форму нижче і ми Вам зателефонуємо.

Записатись на пробне заняття