Залишити запит

Акторська майстерність

   Мета занять акторською майстерністю - допомогти дітям рости впевненими, не боятися висловлювати свої думки, не боятися помилятися, адже «істина завжди десь поруч»; навчити їх слухати, чути, бачити, збирати увагу, допомогти їм розвинути пам'ять і усну мову, допомогти стати пластичними, подолати "бар'єр" у спілкуванні, тобто навчити дітей взаємодіяти один з одним; розкрити їх творчий потенціал, уяву, що в повсякденному житті не так легко виконати навіть дорослим.

   Адже не важливо, ким стане дитина в майбутньому. Головне - щоб вона була щасливою. А грамотна і чітка мова, м'язова свобода і тренована пам'ять їй точно знадобляться у подальшому житті.

   Важливо працювати з дітьми поетапно, поступово збільшуючи їх навантаження, рухатися від простих етюдів до постановки спектаклів. Тут можна пригадати слова великого актора і педагога М.Чехова: «Душа художника не терпить насильства над собою. Їй не можна наказувати: «люби», «страждай», «радуйся» або «ненавидь». Душу можна тільки захопити». Ось ці слова, мабуть, найбільш acheterdufrance.com повно говорять про те, в чому полягає робота з дітьми - їх потрібно захоплювати і мотивувати.

   Головна потреба дитини - гра. Діти не втомлюються, оскільки все заняття ми Граємо.

   Ваш малюк навчиться слухати і чути, бути спостережливим, не боятися висловлювати свою думку, але працювати у колективі. Усі ці навички, безумовно, стануть йому в нагоді і в школі, і в дома!

 

Для запису:

Зателефонуйте нам: тел. +38 063 -117 -17 -95, +38 097 424 84 54;

завітайте за адресою: м.Львів,вул.Кульпарківська, 99 Б

чи просто заповніть форму нижче.

 

 

Записатись на пробне заняття