Залишити запит

Музика

"Музика і дитина" для дітей 1-3 років

 

 "Музика і дитина" - це комплексне заняття, що включає в себе рухливі музичні ігри, вільні танці, прослуховування різноманітної музики, звуконаслідування та гра  на шумових музичних інструментах та багато чому іншому. Імпровізація та спів – необхідний вид діяльності для малюків.

У малюка не тільки підніметься настрій, але і розвинеться музичний слух і сприйняття музики, відчуття ритму, координація рухів тіла.

Ваші дітки будуть танцювати і підігрувати в такт на різноманітних звичних та незвичних інструментах.

Імпровізація та робота над розширенням творчих уявлень (стереотипів) дозволяє нам розкривати інтелект, покращувати роботу мозку. Нейрогімнастика.

Ви і Ваш малюк пізнаєте нові способи роботи з музично-танцювальним репертуаром.

Сенсорний розвиток (взаємозв’язок з різними текстурами і матеріалами)

Музичний розвиток створює позитивний вплив на загальний розвиток: формується емоційна сфера, вдосконалюється мислення, малюк стає чуйним до краси в мистецтві і житті. Тільки розвиваючи емоції, інтереси, смаки дитини, можна долучити її до музичної культури, закласти її основи.

Кожне заняття унікальне тим, що кожен із присутніх приносить свій внесок у створення музичної сфери. Навіть якщо Ви вже були у нас – можна і необхідно вирушити у творчу мандрівку новим шляхом.

 Музика може стати ключиком, який відкриває навколишній світ дитині.

 

«Музична країна» (3-5 років), де будемо залучати дітей до музичної культури, виховувати художній смак, свідоме ставлення до вітчизняної музичної спадщини і сучасної музики. Удосконалювати звукочастотний, ритмічний, тембровий і динамічний слух, збагачувати музичні враження дітей, викликати яскравий емоційний відгук при how to use viagra сприйнятті музики різного характеру. Сприяти подальшому формуванню співочого голосу, розвитку навичок руху під музику. Навчати грі на дитячих музичних інструментах. Знайомити з елементарними музичними поняттями.

 

Заняття музикою впливають на:

 

  • розвиток музичних здібностей (музичний слух, почуття ритму);
  • координацію слуху і голосу;
  • розвиток мови;
  • розвиток сприйняття і збагачення сенсорного досвіду;
  • розвиток уваги і пам'яті;
  • розвиток координації та моторики;
  • знайомство з основами музичної грамотності;
  • знайомство з музикою народів світу;
  • знайомство з народною культурною спадщиною.

 

Музика - це найприємніша, прекрасна і доступна форма спілкування дорослого і дитини. Приходьте на наші заняття і самі в цьому переконаєтесь, ми завжди Вам раді!   

 

 

Для запису:

Зателефонуйте нам: тел. +38 063-117-17-95, +38 097-424-84-54;

завітайте за адресою: м.Львів,вул.Кульпарківська, 99 Б

чи просто заповніть форму нижче.

 

 

 

Записатись на пробне заняття