Залишити запит

Казкотерапія

   Заняття в клубі - це і не заняття зовсім, а зустріч друзів, які разом створюють щось красиве своїми руками. І головне тут зовсім не результат, а процес творення, отримання задоволення від народження краси на твоїх очах. І результат обов'язково буде, у кожного свій, унікальний і незвичайний.

   Дітям від 3 до 9 років дуже подобається ліпити з приємного, м'якого і пластичного матеріалу і створювати з нього яскраві і барвисті cialisfrance24.com іграшки. Адже коли дитина ліпить, розвивається дрібна моторика рук, а це означає, що відбувається розвиток мови і мислення. А також формується посидючість, увага, воля, розвивається фантазія, образне мислення. Заняття допоможуть дитині навчитися втілювати свої ідеї в реальність, працювати акуратно й уважно. Крім того, дитина вчиться планувати свою роботу і доводити її до кінця. Таким чином, ліплення благотворно впливає на нервову систему в цілому, ось чому гіперактивним дітям рекомендують займатися ліпленням. Метою курсу є розкриття таланту у кожної дитини, розвиток уяви, фантазії і творчого потенціалу.

   Наш курс «Ліпка » – поєднує елементи ліплення та малювання. Заняття розпочинаються з музичної пальчикової гімнастики, для « розігріву » дитячих ручок. Потім деталь за деталлю дітки готують складові частини для майбутнього твору , все з'єднується і... творіння відправляється в мікрохвильову піч, «запечену» іграшку на пластиковій тарілочці діточки забирають із собою.

   Кожне заняття побудоване на зміні декількох видів діяльності: спочатку вибираємо і ліпимо казкових персонажів, декорації для них , а потім розписуємо підсохлі фігурки , прикрашаємо їх намистинками, кольоровим піском та всім, чим дозволяє фантазія.

   Курс ліплення з глини і солоного тіста відрізняється оригінальністю. Заняття проходять в ігровій формі, діляться на дві частини, під час перерви проходить музична пауза. На кожному занятті використовуються ігри на розвиток фантазії, творчого мислення, які формують необхідні навички та вміння в малюванні, роботі з папером і природними матеріалами. Головне - спритність ручок, більше фантазії, і будь-яка робота стає справжнім витвором мистецтва.

  Заняття проходять під керівництвом художника-ілюстратора – Грін Олександри. Олександра любить творити в роботі, дуже любить дітей і завжди знаходить підхід до кожної дитинки. Дуже прагне, навчити діточок бачити у всьому прекрасне, таким чином передає своє прагнення з кожною новою роботою, яку вони творять спільно.

 

 

 

 

Для запису:

Зателефонуйте нам: тел. +38 063-117-17-95, +38 097-424-84-54;

завітайте за адресою: м.Львів,вул.Кульпарківська, 99 Б

чи просто заповніть форму нижче.

 

 

Записатись на пробне заняття