Залишити запит

ЛОГОПЕД та Психолог

 Дитячий психолог

Природа створила людину унікальною і кожна дитина від народження має свої переваги і недоліки. Не буває, як повністю позитивних, ідеальних дітей, так і таких, в яких є лише одні недоліки.

 Кожна дитина - єдина і неповторна, зі своїм характером та індивідуальністю. До неї не можна застосувати шаблон: вона така, якою вона є, зі своїм творчим потенціалом, зі своїми вимогами і бажаннями, зі своїм внутрішнім світом і переживаннями.Але якою б «позитивною» і слухняною дитина не була, завжди знаходиться щось, що турбує батьків, викликає у них безліч питань. У віці з двох до чотирьох років найчастіше турбує поява страхів, замкнутість, неконтактність, невміння спілкуватися з іншими дітьми, агресивність по відношенню до них і до дорослих. У віці від чотирьох до шести - хвилює питання підготовки та готовності до школи, чи достатньо дитина розвинена, які її інтереси і здібності потрібно розвивати.У молодшому шкільному періоді у дітей виникають труднощі в адаптації до нових вимог, із засвоюванням матеріалу, увагою, зосередженістю, спілкуванням. У підлітковому - проблема з самооцінкою, власною значущістю, комунікацією, взаєминами з дорослими.Чим раніше батьки звертають увагу на поведінку дитини, тим легше і швидше вирішується проблема. Чому дитина перестала слухатися? Чому вона стала такою агресивною? Чому одні діти товариські, сміливі, а інші - сором'язливі, боязкі і нерішучі? Як справлятися з шкідливими звичками у дитини? Чому дитина обманює? Чи готова дитина до школи?

На ці та багато  інших питань, що хвилюють батьків, можна відповісти, провівши діагностичні дослідження емоційного стану, рівня тривожності і стресу, психологічного розвитку дитини, задоволення її базових потреб.

Для того, щоб отримати кваліфіковану пораду фахівця на питання, пов’язані з вихованням Вашої дитини, виявити причини труднощів у спілкуванні, зрозуміти як поводитися в тій чи іншій ситуації, Ви можете звернутися за консультацією до психолога. У разі необхідності, фахівець допоможе Вам і Вашій дитині впоратися з  труднощами, що виникли- тривожністю, невпевненістю в собі, зайвою агресією.

Важливо розуміти, що на консультацію до психолога приходять не для того, щоб отримати конкретну відповідь, а для того, щоб за допомогою фахівця самому підійти до вирішення своєї проблеми. Психолог допоможе вам подивитися на життєві складнощі з різних сторін, обговорить з Вами ті сторони відносин, які, будучи джерелами труднощів, звичайно не усвідомлюються і не контролюються.

 

     Пісочна терапія

Як важливе доповнення до повноцінної роботи психолога в нашому клубі, ми впровадили новий напрям - пісочна терапія. Що ж це таке? Гра з піском - це природна і доступна кожній дитині форма діяльності. Дитина не завжди може висловити словами свої думки, переживання, страхи і тоді їй на допомогу приходить пісок - прекрасний інструмент, який дуже легко використовувати в грі.

 

Це природний символ, що відносяться до першоелементів, з яких, як вірили філософи, складається світ. Подібно душі він тече і переміщується, постійно змінюючись. Пісок пов'язує думки і дух з тілом. Пісочна терапія - це можливість глибоко зануритися у свій внутрішній світ, створити його, досліджувати, змінити. Пісочна терапія дозволяє активізувати вроджені ресурси людини, а також дозволяє проводити корекційні та розвиваючі вправи з дітьми. 

Переваги пісочної терапії полягають в тому, що вона:

• сприяє процесу індивідуалізації;

• звільняє творчий потенціал, внутрішні почуття, сприйняття і активізує спогади;

• сприяє зверненню людини до минулого досвіду, з метою повторного переживання і звільнення;

• створює міст між несвідомим і свідомим, внутрішнім і зовнішнім, духовним і фізичним;

• є природною мовою для дітей, забезпечує безпосередню гру, де немає ніякого правильного і неправильного шляху;

• дає людині можливість від ролі «потерпілого» перейти до ролі «творця» свого життя.

 

Якщо вас хвилюють :

• проблеми із спілкуванням вашої дитини;

• емоційна нестійкість, підвищена тривожність, дитячі страхи, порушення сну;

• проблеми і труднощі щодо готовності до школи;

• труднощі  засвоєння матеріалу, неуважність, відставання в навчанні;

• психологічна адаптація до нових умов життя (сімейні проблеми, зміна місця проживання, школи), зверніться до нашого фахівця-психолога і разом ми зможемо допомогти Вашій дитині. 

 

Загальновідомо, що розвиток мовлення дитини є однією з основних характеристик загального розвитку. Діти, що добре розвиваються  володіють хорошими здібностями до отримання знань. Дитячий логопед, хто він і яка його роль у розвитку дитини? Багато батьків замислюються над цим запитанням. На жаль, ініціатива в більшості випадків з’являється лише тоді, коли дорослі помічають у своєї дитини явні дефекти мови. Насправді, більшість порушень мовного розвитку важко помітити і діагностувати вчасно без допомоги фахівця. Порушення мови може проявлятися в порушенні вимови, граматичного ладу мови, недостатності словникового запасу, порушенні плавності і темпу мови. Мовні порушення можна розділити за ступенем важкості на ті, які не перешкоджають навчанню у звичайній школі, і важкі порушення, які в свою чергу вимагають спеціального навчання. Тому скористатися послугами логопеда бажано ще в ранньому віці дитини, щоб фахівець зміг проаналізувати його мовленнєвий розвиток і проконсультувати батьків acheter du cialis en ligne з приводу можливих проблем та їх усунення. Чим же конкретно здатний допомогти дитячий логопед? Крім виправлення явних мовних дефектів (у випадках, коли діти не вимовляють деякі звуки, замінюють їх іншими), фахівець займається мовною постановкою з точки зору граматики, збагачує дитячий словниковий запас, навчає малюка правильно складати зв'язні за змістом розповіді.Спостерігайте за своїм малюком, розмовляйте з ним, читайте разом з ним, спонукайте його до діалогу. І якщо у вас виникнуть хоч якісь сумніви - негайно звертайтеся до фахівця. У нашому центрі Ви можете скористатися кваліфікованими послугами логопеда. Індивідуальна робота фахівця з Вашою дитиною, дозволить зробити детальний аналіз його мовного розвитку і усунути виниклу проблему. У нас ви можете отримати консультацію дитячого логопеда і психолога. Ми працюємо з дітьми та їх батьками, здійснюємо групові та індивідуальні консультування.

Записатись на пробне заняття