Залишити запит

Міні Садочок «Смайлики»

МІНІ-САДОК "СМАЙЛИКИ" -

групи чотиригодинного перебування!

 

Вільна мама і щасливий малюк !

 

Маленьке Королівство пропонує ідеальний формат всебічного розвитку вашої дитини і її соціалізації з однолітками — приватний дитячий міні- садочок "СМАЙЛИКИ" у приміщенні нашого центру.

Група створена спеціально для Вас і Вашої дитини, якщо:

  • Ви збираєтеся прилаштувати малюка в дошкільний навчальний заклад, але не впевнені, чи добре він адаптується в колективі?
  • Ви не відвідуєте дитяий дошкільний заклад, проте, хочете, щоб малюк реалізував свою потребу у спілкуванні з однолітками?
  • І нарешті, Ви не маєте наміру віддавати дитину в державний дошкільний заклад, оскільки розумієте складність її 10-годинного перебування у переповнених групах.

Чому вам варто обрати для дитини наш міні-садок "Смайлики"? Тому, що ми пропонуємо:

  • Фундамент міні-саду – заняття з раннього розвитку;
  • Заняття ми постійно доповнюємо рухливими іграми, прогулянками на свіжому повітрі, творчістю;
  • дбайлива соціалізація дворічних малюків: короткочасне перебування (до 4-ох годин) не перевантажуючи дитячу нервову систему;

Для вашого малюка:

  • Це м'яка адаптація до колективу, соціалізація і вихід дитини у великий світ;
  • Дбайливе виховання кожної дитини в кращих принципах гуманності;
  • Любов і увага: група дітей налічує до 10 діток – що дозволяє нам приділяти достатньо уваги кожному вихованцю. Практикувати індивідуальний підхід у розвитку та вихованні малюків. 
  • Мінімальна ймовірність інфекційних захворювань, на відміну від переповнених дитячих садків; Це так само сприяє збереженню здоров'я, як і те, що дитина знаходиться в групі досить нетривалий час.

Короткий опис блоків, на які поділені заняття

    Логіка, основи математичних уявлень – заняття спрямовані на розвиток уваги, пам'яті, мислення. У захоплюючій ігровій формі діти вчаться виконувати складні логічні завдання, для вирішення яких включаються усі розумові операції: аналіз, синтез, порівняння, класифікація, узагальнення і т.д.

    Я і навколишній світ - знайомство з навколишнім світом. Ваш малюк дізнається про те, що його оточує- як влаштований світ, які живі істоти його населяють, як влаштований людський організм. Ваші допитливі діти познайомиться з різними фізичними явищами, дізнаються про великі відкриття людства!

    Розвиток мовлення - включає в себе формування у дитини правильного усного мовлення. Ці знання необхідні для того, щоб діти навчилися вільно розмірковувати, ставити запитання, робити висновки, будувати взаємозв'язок між предметами і явищами. На заняттях навчаємось складати прості казки, оповідання, що допомагає малюкам надалі зрозуміти себе і світ, стати сміливішими, впевненими в собі та творчими.

   Художня творчість- ліплення із пластиліну та тіста, аплікації, малювання, робота із сипучими матеріалами, оріґамі та багато іншого. Окрім розвитку дрібної моторики рук,  на цих заняттях діти навчаються помічати красу та творити прекрасне!

    Ритміка – це чудовий спосіб відкриття, вивчення та розвитку талантів, які закладені природою. Дитячі танці стимулюють емоційний і розумовий розвиток дитини. Формують правильну поставу. Танець пробуджує у дітей усвідомлення краси, розвиває впевненість у собі.

 

 На Ваш вибір, наш міні-садок малюк може відвідувати щодня, або двічі на тиждень.

День тижня

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

Час роботи

09:00 – 13:00

09:00 – 13:00

09:00 – 13:00

09:00 – 13:00

09:00 – 13:00

 

Бажаєте записати своє маля в групу неповного дня або відвідати демонстраційне заняття:

Зателефонуйте нам: тел. +38 063-117-17-95, +38 097-424-84-54;

завітайте за адресою: м.Львів,вул.Кульпарківська, 99 Б

чи просто заповніть форму нижче.

Записатись на пробне заняття