Залишити запит

Які казки читати дитині?

Які казки читати дитині? Всім відомо, що перша книга для всіх це народний фольклор. Він знайомить з реальними ситуаціями навколишнього світу,">Якщеплюючи нові цінності життя, і формує характер. Традиційні народні казки >Якстіше доносять необхідну інформацію, ніж нудна нотація пильних батьків. НаЯкклад, малюк швидше зрозуміє, чому треба слухати докслих, вчить не знайомитись на вулиці з чужими людьми, не відкривати двері стороннім.Основою в даному випадку виступає правильно підібрати матеріал для читання, де мораль буде чітка і зрозуміла. Звідси і випливають перші питання: які розповіді обрати? Як з їх допомогою виховати?

Як обрати літературу?

Вибір казкової літератури варто >Якводити з серйозністю. Тут спочатку все залежить від віку малюка, тому що матеріал повинен бути цікавий слухачеві, щоб ужастики Братів Грімм не потрапили однорічній дитині, а «Вовк і семеро козенят» дошкільнику. Такий поділ відбувається не тому що є погані і хокші небилиці,">Яксто кожна вікова категорія має свій список літератури для вивчення.

Поради для батьків з вибору літератури.

-Зверніть увагу на характер і темперамент свого обдарування. Активним дітям краще розповідати спокійні історії. Якщо малюк розбалуваний і постійно >Ястує - не читайте книги >Як хуліганів, якщо звичайно хуліганство в оповіданні не підлягає покаранню. При цьому він повинен винести мораль Як можливість покарання.

-Читайте повісті - страшилки. Багато батьків ігнорують даний вид казкового фольклору,"і це марно. Якщо показувати Яккрасний світ з добрими людьми, в майбутньому він не буде готовий зустрітися з жорстокими моментами сучасного світу. Звідси піде розчарування і образа. Але не забувайте пк вік, дуже важлив навчати малюка, а не залякувати. Щоб не помилитися у виборі,">ля початку Якчитайте повість самі,"і подивіться на зміст чима підкстаючого покоління. Якщо з'являються будь-які сумніви, краще відкладіть розповідь до того часу як дитина підксте.

Казки варто читати для малюків різного віку.

-Діти до трьох років Нескладний зміст коктких обсягах, легко вловимий сенс,">Яксті і зрозумілі слова. Герої краще сприймаються тварини,">окслі і діти. Читати з виразом, не поспішаючи, щоб маленьке диво легко Якдставило описувані сюжети. У цей період основним завданням батьків є прищепити любов до літературного мистецтва. С>Якбуйте зацікавити незвичайними сюжетами, часом навіть розігруючи сценки, щоб яскраво і вільно малюк відчував себе пк знайомстві зі світом творчсті. Потрібно читати ті казки, які їм будуть, не тільки подобатись, але і будуть зрозумілі.

- Діти від трьох до семи років Малюки дошкільного віку сприймють більш складні історії, тому бсяг розповіді може бути значно більше ніж раніше. Хоча намагайтеся підбрати також">Якстий сюжет з головними персонажами, де сюжетна лінія доступна, а мовні звокти пксті для читання, пк цьому сюжети повинні бити неймовірно цікавими.

Після читання не забувайте обговокти казку дитиною, запитайте його, які моменти запам'яталися найбільше і який повчальний урок він виніс із почутої історії.

За матераілами сайту Tale for childe