Залишити запит

Про нас

   Чому саме «Маленьке Королівство»:

Не є таємницею, що всі батьки вважають своїх дітей принцами та принцесами. Кожному з батьків - мамусі чи татусеві хочеться, щоб їх дітки були найрозумнішими, найкращими, найщасливішими, найпрекраснішими і т.д. Досягнути цього прагнуть усі батьки, які безмежно люблять дитину і докладають зусилля для цього, створюють таке середовище, в якому дитина гармонійно розвивається. Ми відкрили свій клуб для того, щоб частково долучитись до цього процесу, тобто бути частинкою їхнього безтурботного дитинства. Наше мета: створити гармонійну атмосферу, в якій присутність діток є бажаною, вони відчувають, що їх люблять, поважають, піклуються,. Де вони з великим задоволенням навчаються, товаришують, вчаться взаємодіяти одне з одним і з нетерпінням чекають занять в своєму дитячому клубі « Маленьке Королівство». Надати їм можливість відчувати себе принцами та принцесами, поза межами своєї домівки. Я вважаю , що всі наші діти, їхні риси характеру і здібності, потрапляють під визначення - неординарні , незвичайні , наділені особливими здібностями діти. Вони - нове покоління, не таке як ми, вони яскраві і прекрасні - вони наша гордість, наше майбутнє. Пишаєтеся своїми дітьми - вони цього варті!

 

  Що ми пропонуємо Вам ?

  Заняття в нашому центрі проводяться за авторськими, спеціально розробленими програмами, які відповідають всім віковим і психологічним особливостям дитини, і відрізняються рівнем складності ( залежно від віку і розвитку дитини ) і тривалістю за часом.

  Повна програма раннього розвитку в нашому центрі розрахована від 6 місяців до 6 років.

  Вона поділяється на ранній і дошкільний розвиток (підготовка до школи). А також є напрямки для школярів група продовженого дня. Окремо проводиться навчання з англійської мови ( групи "Іnteresting english"заняття з дитячим логопедом і психологом, працює творча майстерня, театральна, танцювальна, музична студія та студія пісочної анімації , ми організовуємо і проводимо веселі дитячі свята та дні народження. Для матусь ми впровадили напрямок «Мамина годинка» Очікуючи, на дитину, у вас є можливість приємно провести час, з чашкою чаю, хорошим журналом , книгою про дітей з нашої міні-бібліотеки,скористатися безкоштовним WI-FI. Або відвідати заняттях з фітнесу, хореографії, чи вивчаючи, курс з англійської, німецької чи польської мов.

 

  У нас в центрі діти спілкуються та розвиваються з однолітками, співають, танцюють , малюють, знайомляться з буквами і цифрами , читають і рахують , а також ліплять, клеять , майструють, ставлять веселі вистави і просто товаришують. . Заняття відбуваються у спеціально обладнаному приміщенні, укомплектованому дитячими меблями, необхідним роздатковим матеріалом та навчальними посібниками. З вашими дітьми займається команда професіоналів та однодумців , дипломовані викладачі- педагоги і психологи. Для батьків та дітей ми організовуємо заняття з психологом і тренінги, на яких обговорюються актуальні проблеми виховання дітей та пошук їх вирішення.

 

  Принципи нашої роботи :

• кожна дитина - це талановита і творча індивідуальність ;

• повагу до кожної дитини і прийняття його таким, яким він є ;

• розвиток і самореалізація дітей відбуваються лише при взаємодії батьків, педагогів і дітей;

• ми поважаємо нелегку батьківську працю і ваші зусилля у вдосконаленні своїх дітей ;

• ми постійно підвищуємо професійний і особистісний рівень нашого педагогічного складу;

• діти - це наше майбутнє, і воно прекрасне !

 

  Наші цілі та завдання:

• створити атмосферу для розвитку дітей з урахуванням їх індивідуальності ;

• допомогти дитині найповніше реалізувати свій розумовий і творчий потенціал ;

• розвивати в дітях самостійність, відповідальність, лідерські якості, повагу до оточуючих ;

• зробити батьків членами нашої команди і захопити їх навчальним процесом ;

• зробити кожну дитину щасливою

  Все що ми пропонуємо вам в нашому центрі , ми робимо щиро, робимо це з любов'ю і турботою.

  Приходьте, ми завжди раді бачити вас !

  «Маленьке Королівство» - місце, де ми допоможемо вам виховати не тільки розумненьких, але і щасливих дітей з високою самооцінкою. Дітей, які впевнені в собі, навчаються із задоволенням, легко знаходять спільну мову з однолітками і дорослими, товаришують і грають у нашому клубі.

  ЧОМУ «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» - КРАЩИЙ ВИБІР?

        Маленьке Королівство - створене з максимальною турботою про здоров'я малюків - починаючи від екологічно чистих і гіппоалергенних матеріалів і закінчуючи системою очищення повітря від вірусів, мікробів, бактерій та інших алергенів, створюючи природну і здорову атмосферу. Завітавши до нас, кожен маленький відвідувач потрапляє в яскравий і різнобарвний світ казкового королівства, що створює атмосферу прекрасного настрою.

        Ми гарантуємо якість методично перевірених, першокласних, цікавих занять, адже у нас власна цілісна методика розвитку дітей від 6 місяців.

        Вам не потрібно шукати додаткові секції та студії - у нас Ви знайдете,заняття з раннього розвитку для найменших наших діточок, з підготовки до школи та вивчення іноземних мов, а також є можливість відвідувати творчу майстерню, театральну та танцювальну судії, де кожне заняття проводить фаховий профільний фахівець.

        Міні-сад "Смайлики"- вільна мама, щасливий малюк. Група короткотривалого перебування, для діточок від двох до шести років, які приходять в міні-сад на три- чотири години. На відміну від багатьох інших садочків, де за дітьми просто наглядають, у нас щодня проходять розвиваючі заняття. В перерві між навчанням, а саме об 11:00год., у дітей чаювання з печивом і фруктами.

        У нашому клубі є не лише захоплюючі та корисні розвиваючі заняття та секції, але й веселі свята і театральні постановки.

        Театральна студія, в якій займаються діти з чотирьох рочків, кожні два-три місяці, радує батьків звітним виступом. Фото та відеозйомка сценок, номерів і цілих вистав стане цінним експонатом сімейного фотоальбому. Дитина може і не стати актором, але виразна та чітка мова, впевненість, м'язова свобода і тренована пам'ять їй знадобиться завжди.

        У нас працюють групи вихідного дня - старші дошкільнята можуть ефективно підготуватися до школи, а малюки - весело і творчо провести час, тоді як у батьків з’явиться декілька дорогоцінних вільних годин.

        Група продовженого дня для молодших школярів, час перебування з 13.00-18.00год. Економія Вашого часу і вчасно та якісно зроблені уроки.

        Унікальні курси: заняття з дітьми з англійської, польської та німецької мов від трьох років, ліплення з соленого тіста та глини, малювання піском і багато іншого.

        А ще у нас сімейна атмосфера: тут кожна дитина – своя.

Чи Ви чули, добрі люди, як поширилась повсюди,

Новина у Львові-місті про правдиві чудо-вісті?

Як з’явилося у Львові Королівство пречудове?

Для маленьких діточок, І це правда й без пліток,

Ми створили нашу школу, що не чув ніхто й ніколи.

Оце справді новина, бо такого ще нема,

Ні у Києві, Варшаві, Будапешті чи в Полтаві,

- Тільки в нашім місті Львові Для дітей на все готові!

Та й створили наші руки для розваги і науки

Не як-будь і не сяк-так школу на усякий смак.

Це серйозно й гонорово, в комплексі і науково,

Повний цикл азів навчання - лиш би було в Вас бажання

Діток в нас своїх навчати, віру в Бога прививати.

Вчителі в нас на підбір: хтось з рівнин, а хтось із гір,

Але всіх єдна знання неймовірна глибина.

Припиню точити ляси, одним словом, - вони аси.

Розпочнімо тепер дійство про це славне Королівство:

Все покажуть, допоможуть, і розкажуть все, що зможуть,

Наші любі вчителі - чудо-вихователі.

Запитайте у будь-кого:- Королівство це для чого?

- Для навчання, відпочинку та для розвитку дитинки.

Ми проводимо щоднини різні ігри й вікторини,

Підберемо гру та вправу, для усіх знайдем забаву.

Тут навчатимуть співати, на фортепіано грати,

А про танці від душі скажу так: танцюють всі! І,

Навчимо на сцені грати, драми всі закони знати.

Хоч нелегкий цей процес, з дівчат зробимо принцес,

А із славних хлопчаків виховаєм королів:

Не для розваги чи забави, а королів своєї справи.

Поєднанням добра й ласки для них створимо ми казку.

Для найменших дітлахів, для піврічних малюків,

Цікавинки підібрали, щоб вони не сумували,

А для старшеньких маляток

Наші добрі й мудрі пані будуть їм найкращі няні,

Щоб відчули доброту їх сердець та теплоту.

Будуть гарно доглядати, щоби потім передати

В руки люблячим батькам і в обійми матерям.

Та досить слів, розпочинаймо дійство,

Ласкаво просимо в Маленьке Королівство!!!