Залишити запит
Подробнее на сайте: https://buildbighouse.ruhttps://thehousebuilder.ruhttps://econedvijimosti.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://buildthehouse.ru https://houseconstruct.ru https://fullconstruct.ruhttps://sdelaisvoidom.ruhttps://samsdelairemont.ruhttps://primohouse.ru https://daoconstruct.ruhttps://currenthouse.ruhttp://repair-yourself.ruhttps://zedconstruct.ru
https://inedvijimosti.ru

Відгуки

+32 #10 Ілля 17.11.2017, 19:21
Хотілось би щоб ще були вказані ціни на сайті щоб можна було опреділитись не відходячи від ноутбука і було би взагалі супер.
Цитата
+5 #9 Ірина 11.11.2017, 21:17
...діти займаються з психологом, хореографом, мають заняття з англійської і багато "творять" з вихователями. Саме так має виглядати садочок, до якого хочеться віддати свою дитину.
Цитата
+3 #8 Ірина 11.11.2017, 21:15
Усім, хто ще сумнівається, чи не може вирішити, кому довірити свою дитину, напишу, що кращого місця не знайдете:) Син відвідує "Маленьке Королівство" вже майже півроку. Вже під кінець першого тижня малюк захотів лягти спати з усіма, а згодом вже безтурботно махав мені "па-па" вранці і з задоволенням біг до діток і улюбленої виховательки. З того часу і дотепер я спокійна, що дитина під пильним наглядом, отримує там збалансоване здорове харчування, постійно розвивається і, щонайголовніше, щаслива. Зі своїх спостережень додам, що в садочку немає жодного вихователя, який "не на своєму місці", усі дуже привітні і лагідні до дітей. Я дуже тішуся, що син росте не серед старих радянських меблів чи зламаних іграшок, а оточений зі смаком підібраними меблями, грається якісними справними іграшками і забезпечений достатньою кількістю канцелярського приладдя, щоб розвивати творчі здібності. Щотижня...
Цитата
+4 #7 Христина 08.11.2017, 15:33
Мій синуля більше року ходить в цей садочок. Позитивна атмосфера відчувається з порога. Затишно як вдома + заняття проводяться в ігровій формі, легко засвоюються. Кухня дуже смачна! Дуже дякую персоналу та власникам садочку за турботу, увагу,доброту, теплоту та індивідуальний підхід до кожної дитини. Малий з великим задоволенням йде в садок. Молодці! Так тримати!!!
Цитата
+3 #6 Роксолана 07.11.2017, 23:34
Зайшла на сайт садочка та побачила що немає нових відгуків про діяльність садочка. Мій синочок ходить в садочок на Кульпарківській і ми дуже задоволені (недавно проводились батьківські збори і виявилось що інші батьки поділяють мою думку). Молодці, так тримати. Надіюсь, що новий садок на Рудницького буде ще кращий (переведемся, тому що туди нам зручніше добиратися). Удачі Вам у цій нелегкій справі!
Цитата
+7 #5 Світлана 09.11.2015, 23:03
В маленькому королівстві мій малий себе почував як вдома. Приємна обстановка і привітний персонал після першого демо заняття вже освоїв декілька англійських слів. Викладач з англійської супер ;-)
Цитата
+10 #4 Михайло 02.11.2015, 20:03
Відвідавши клуб був приємно вражений, як обстановкою у клубі та спілкуванням з адміністратором (на прохання дружини був у декількох клубах, як то кажуть не до порівняння). Першим безкоштовним заняттям з англійської мови дружина задоволена. Дальше побачимо як буде, але хочу побажати клубу не зупинятися на досягнутому та постійно розвиватися, тим більше, що клуб тільки недавно почав свою діяльність.
Іншим відвідувачам клубу також би радив не лінуватися, а залишати відгуки, тому що вони, на мою думку, допоможуть клубу постійно покращувати свою роботу.
Цитата
+8 #3 Надія 19.10.2015, 20:29
Комфортне приміщення, цікаві і розумні вчителі. Моїм дітям дуже сподобалися заняття тут. Приходьте і приводьте дітей, не пошкодуєте. А головне - у мене з"явився вільний час для себе! :P
Цитата
+4 #2 НАТАЛЯ 05.10.2015, 10:30
Таке різноманіття послуг!!!! Чекаємо запрошення на відкриття!!!!
Цитата
+5 #1 Вадим 22.09.2015, 21:01
З нетерпінням очікуємо відкриття!
Цитата

Додати відгук


Захисний код
Оновити