Залишити запит
 

  «Маленьке Королівство» - місце, де ми допоможемо вам виховати не тільки розумненьких, але і щасливих дітей з високою самооцінкою. Дітей, які впевнені в собі, навчаються із задоволенням, легко знаходять спільну мову з однолітками і дорослими, товаришують і грають у нашому клубі.

  ЧОМУ «МАЛЕНЬКЕ КОРОЛІВСТВО» - КРАЩИЙ ВИБІР?

        Маленьке Королівство - створене з максимальною турботою про здоров'я малюків - починаючи від екологічно чистих і гіппоалергенних матеріалів і закінчуючи системою очищення повітря від вірусів, мікробів, бактерій та інших алергенів, створюючи природну і здорову атмосферу. Завітавши до нас, кожен маленький відвідувач потрапляє в яскравий і різнобарвний світ казкового королівства, що створює атмосферу прекрасного настрою.

        Ми гарантуємо якість методично перевірених, першокласних, цікавих занять, адже у нас власна цілісна методика розвитку дітей від 6 місяців.

        Вам не потрібно шукати додаткові секції та студії - у нас Ви знайдете,заняття з раннього розвитку для найменших наших діточок, з підготовки до школи та вивчення іноземних мов, а також є можливість відвідувати творчу майстерню, театральну та танцювальну судії, де кожне заняття проводить фаховий профільний фахівець.

        Міні-сад "Смайлики"- вільна мама, щасливий малюк. Група короткотривалого перебування, для діточок від двох до шести років, які приходять в міні-сад на три- чотири години. На відміну від багатьох інших садочків, де за дітьми просто наглядають, у нас щодня проходять розвиваючі заняття. В перерві між навчанням, а саме об 11:00год., у дітей чаювання з печивом і фруктами.

        У нашому клубі є не лише захоплюючі та корисні розвиваючі заняття та секції, але й веселі свята і театральні постановки.

        Театральна студія, в якій займаються діти з чотирьох рочків, кожні два-три місяці, радує батьків звітним виступом. Фото та відеозйомка сценок, номерів і цілих вистав стане цінним експонатом сімейного фотоальбому. Дитина може і не стати актором, але виразна та чітка мова, впевненість, м'язова свобода і тренована пам'ять їй знадобиться завжди.

        У нас працюють групи вихідного дня - старші дошкільнята можуть ефективно підготуватися до школи, а малюки - весело і творчо провести час, тоді як у батьків з’явиться декілька дорогоцінних вільних годин.

        Група продовженого дня для молодших школярів, час перебування з 13.00-18.00год. Економія Вашого часу і вчасно та якісно зроблені уроки.

        Унікальні курси: заняття з дітьми з англійської, польської та німецької мов від трьох років, ліплення з соленого тіста та глини, малювання піском і багато іншого.

        А ще у нас сімейна атмосфера: тут кожна дитина – своя.